Bababehívó Program
[3 hónapos online program]
Régóta vágysz babára, de még mindig nem tarthatod a karodban? Orvosról orvosra jársz, hogy valaki segítsen végre megtalálni az utat a gyermekedhez? Minden erőddel, figyelmeddel, szereteteddel azért küzdesz, hogy végre megölelhesd a kisbabádat? Sokszor elfáradsz és már nem tudod honnan meríts erőt a folytatáshoz?
Akkor a Bababehívó Program neked való!
Kiss Kata- termékenység mentor
Mitől különleges a Bababehívó Program?
A Bababehívó Program valóban egy hiánypótló termékenységtámogató program, nem véletlen, hogy rendszeresen ezzel a jelzővel illetik. Egyre több segítséget találni már ezen az úton, ami csodálatos, mert nagyon nagy szükség van rá, hogy ne legyünk egyedül. A Bababehívó Program egy egészen más megközelítést kínál...
Itt nem hormonértékekről, laborleletekről, orvosi diagnózisokról fogunk beszélni, hanem érzelmi mintákról, hitrendszerekről, teremtő energiáról, lélekkapcsolódásról...
Az a célunk, hogy érzelmi, mentális és energetikai szinten hangold magadat termékenységre, hiszen a fizikai tested és a valóságod közvetlenül reagál arra, ami a lelkedben zajlik.
Mert igen, fontos az is, hogy a fizikai testünk termékenységét támogassuk vitaminokkal, mozgással, táplálkozással, de sokszor éppen az a kulcs, ami a látható mögött láthatatlanul húzódik..
A Bababehívó Program nem ezek helyett van, hanem ezeket a folyamatokat is gyengéden támogatja.
Láthatatlan törvényszerűségek – Nem hit, hanem fizika
Sokan kérdezik, hogy kell-e ebben hinni, hogy működjön? Erre mindig azt szoktam mondani: ha nem hiszel a gravitációban, akkor is le fog esni a toll a kezedből, ha elengeded. Ez nem hit kérdése, hanem fizikai törvényszerűség.
Pontosan ilyen az érzelmeid és a gondolataid hatása is. A tudatalatti blokkok oldása, a tudatos jelenlét (mindfulness) jótékony hatása és a gondolataink teremtő ereje nem elmélet, hanem működő fizikai valóság. Ha félelemmel teli gondolatok vagy korlátozó hitek irányítják a belső világodat, azzal is teremtesz – csak épp nem azt a valóságot, amire a szíved mélyén vágysz.
De a jó hír az, hogy ezeket meg tudod tanulni tudatosan irányítani, áthangolni. Rengeteg szuper módszer van erre. Ezeken foglak végigvezetni a Bababehívó Programban.
Miért lehetsz benne biztos, hogy jó helyen jársz?
Több, mint 10 éve foglalkozom a láthatatlan energiák világával és több, mint tízezer embernek segítettem már a saját teremtő erejét megtapasztalni és ezen keresztül megtalálni egy belső békességet, amiből egy önazonosabb, számára boldogabb, teljesebb valóságot tudott manifesztálni. /Boldogságfrekvencia programok../
A Bababehívó Programnak a különlegessége és hitelessége éppen ebben rejlik, hogy a láthatatlan teremtő energiák világát specifikusan a termékenység témájára hangoltam.
termékenységet akadályozó blokkokat oldunk,
termékenység fókuszú mindfulness gyakorlatokat végzünk
és bababehívó manifesztációs gyakorlatokat csinálunk.
Ez egy úttörő szemlélet a hazai termékenységtámogatásban. A 3 hónapos Bababehívó Programba beépítettem a több mint 10 éves szakmai tapasztalatomat a tudatalatti blokkok oldásáról és a teremtő energiákról, mindezt pedig azzal a személyes történettel mélyítettem el, hogyan vezetett az én utam a meddőség diagnózisától a kislányom születéséig.
Mit tartalmaz a Bababehívó Program?
1. Modul- Termékenységet Akadályozó Blokkok Oldása Modul
A Bababehívó Program első hónapja a múltbéli blokkok oldásáról szól. Ez a legmélyebb, legnehezebb része a programnak, ugyanakkor a legfelszabadítóbb is. Ebben a modulban egy alapos érzelmi és mentális "nagytakarítást" végzel, amely során rengeteg felismerésed lesz és rengeteg olyan "cuccot" kipucolsz az energiarendszeredből, ami akadályt jelenthet a gyermeked felé vezető úton.
Hiszen mielőtt bármit manifesztálnál, helyet kell csinálnod. Itt a termékenységedet akadályozó blokkok oldásával fogsz foglalkozni. Mindazzal, ami mögötted van: a régi hiedelmekkel, érzelmi mintákkal, azokkal az energetikai lenyomatokkal, amik láthatatlan akadályt állítanak a gyermeked felé vezető úton.
2. Modul- Termékenységi mindfulness- tudatos jelenlét ereje a termékenység támogatásában /jelen/
Ha "kitakarítottad" a múltat, a második modulban jelenben kell megszilárdítanod a biztonságot. A Termékenységi Mindfulness Modulban a „most” erejét fogod megtapasztalni. Azt a csendes, békés erőt, ami nem húz se a múltba se a jövőbe. Itt vagy. Biztonságban vagy. Rendben vagy.
A hangulatodat nem a külső körülmények határozzák meg és rángatnak ide-oda az érzelmek, hanem a belső csendedből fogsz létezni. Megtapasztalod a jelennel való kapcsolódás csodáját. Megtapasztalod, hogy a csodák kizárólagosságot kötöttek a jelennel!
A folyamatos küzdelem energiából visszahúzod magadat a könnyedségbe.
Ez is nagyon fontos része a programnak, hiszen a csodákat ilyenkor tudjuk beengedni az életünkbe.
Mindfulness nélkül a manifesztáció csak „vágyakozás” lenne, ami táplálja a hiányérzetet.
3. Modul- Bababehívó Manifesztációs Modul
Ez a Bababehívó Program leginspirálóbb része. Ebben a modulban mentálisan, érzelmileg, energetikailag ráhangolódsz a gyermekeddel közös valóságra. Arra a valóságra, amelyikben már itt van veled.
Fontos, hogy itt már egy tisztább energetikai állapotból indulsz (első modulban kigyomláltál sokmindent) és a könnyedség, befogadás energiájában vagy (második modul jelenlét megélése).. így sokkal tisztábban fogod tudni a teremtő energiáidat is működtetni.
Könnyedebbek lesznek a vizualizációs gyakorlatok és könnyedebben fogsz tudni kapcsolódni a gyermeked lelkével. Mert egy tisztább, könnyedebb, akadálymentesebb utad van már hozzá.
A manifesztáció a „már megtörtént” érzésének gyakorlása.
Nem azt vizualizálod, hogy „de jó lenne, ha... ”, hanem azt, hogy milyen érzés, amikor a legteljesebb biztonságban és szeretetben már itt van veled a gyermeked.
Neked szól a Bababehívó Program, ha..
ha most készülsz az első lombikra..
vagy ha már több sikertelen lombikon vagy túl..
ha most kaptad meg a sokkoló diagnózist...
ha hosszú ideje próbálkoztok és nem jön össze a baba...
ha sokszor érzed magadat stresszesnek...
ha rohadtul magányosnak érzed magad a meddőség útján...
ha tele vagy félelemmel, hogy hogyan leszel anya...
ha eleged van a meddőséggel járó érzelmi hullámvasútból...
ha érzed, tudod, hogy a szíved nem hazudik abban, hogy a kisbabád vár rád, csak egyelőre nem találod az utat hozzá...
Szia,
Kiss Kata vagyok,
manifesztációs termékenység mentor
Egy nő életében ennél nehezebb út nem létezik. Amikor a szívedben már megszületett a gyermeked és valamiért nem tudsz neki életet adni.
Nem tudod a karodban tartani, elringatni, nem tud rád mosolyogni, nem tudod megpuszilgatni az édes kis talpacskáit.
A te gyermeked létezik, csak még nem született meg! Éppen ettől ilyen piszok nehéz. És éppen ez az amit csak az ért, aki ezt az utat járja. Ugyanolyan feltétel nélküli anyai szeretettel szereted a gyermekedet, mint minden anya, akinek már megszületett a gyermeke. És ugyanúgy mindent megteszel a gyermekedért, mint minden anya, akinek már megszületett a gyermeke.
Mert te is pont olyan ANYA VAGY, mint akinek már megszületett a gyermeke!
Mindent megteszel a gyermeked életéért, mint minden anya, akinek már megszületett a gyermeke. A te esetedben ez a minden, éppen maga az ÉLET! Hogy életet tudj adni annak a kis léleknek, aki a szívedben már ott van. Akivel a szeretet kötelék már összeköt. Ezt a láthatatlan szeretet fonalat test nélkül is szinte tapintani tudod, annyira eleven, annyira valódi.
Ismerj meg!
Mintha beléd látnék ugye? Mert én is átéltem. Én is sokat vártam a kislányomra. Nekem is megszámlálhatatlan átsírt éjszaka van a hátam mögött, amikor fizikai fájdalmat éreztem a gyermekem hiánya miatt.
Amikor kikelni nem volt erőm reggelente az ágyból, annyira értelmetlennek tűnt minden Nélküle..
Amikor utáltam magamat, hogy erre az egyre nem vagyok képes, amit a világmindenségnél is jobban vágyom.
Sok mindent megkaptam ebből a küzdelemből. Kaptam fizikai és érzelmi "meddőséget". Megkaptam az orvosoktól- kitől kíméletesebben, kitől kíméletlenül- hogy ne nagyon éljem bele magam, hogy valaha saját gyerekem lesz. Folyamatosan falakba ütköztem éveken keresztül...
Aztán egyszercsak leesett a tantusz. Annyira világosan láttam, hogy én teremtettem be a félelmeimmel a testem "rossz" működését. Ráadásul előtte én már tudatos teremtést oktattam, tapasztalati alapon.
Iskolapéldája voltam a gondolatok teremtő erejének. Ez a felismerés izgatottságot hozott. Ha negatív irányba működik, akkor pozitív irányba is fog. Elkezdtem tudatosan dolgozni a gondolataimon, érzéseimen és ezekkel párhuzamosan persze testi szinten is.
Kigyomláltam mindent, ami úgy éreztem, a kisbabám és közém áll. Kigyomláltam negatív gondolati mintákat, kigyomláltam félelmeket, sok helyen tágítottam ki a valóságomat, kigyomláltam kapcsolatokat is az életemből. Igazi nagytakarítás volt, vérrel, verítékkel és nem, nem volt könnyű. Piszok nehéz volt. De tudtam, hogy az út végén ott vár a kisbabám.
És tényleg ott várt. Mert máshogy nem is történhetett volna. Nem tudtam milyen út vezet felé, de azt tudtam, hogy addig töröm az utat, addig indulok el újabb és újabb utakon, míg végre egymásra nem találunk.
És még most , 4 év után is könnyek szöknek a szemembe, ahogy nézem őt.
Az, hogy ő itt van velem, életem legnagyobb csodája és áldása. Életem végéig és még azután is minden áldott nap hálát adok érte és hálát adok magamért, az erőmért, a kitartásomért is.
Azt mondják, egy meddőségi diagnózis egyenértékű egy halálos betegség diagnózisával. És a plusz nehézség, hogy a környezet ezt nem is tudja megérteni. Egyedül maradunk a fájdalmunkkal, a gyászunkkal, a szégyenünkkel, a félelmeinkkel...
Ezért hoztam létre a Bababehívó Programot...
A Bababehívó Program egyik célja, hogy tudd és érezd, hogy nem vagy egyedül! Másik cél, hogy megmutassam neked, hogy hogyan tudod a teremtő erőidet mozgósítani és érzelmileg és mentálisan áthangolni magadat meddőségből a termékenységbe. Megmutatom, hogyan tudod kigyomlálni te is a gyermeked felé vezető utat, hogy végre egymásra találhassatok!
Miben tudok segíteni?
A Bababehívó Programban mindent megosztok veled, ami engem segített elvezetni a kislányomhoz. Minden technikát, módszert és minden csapdát is, amibe beleestem, hátha ezzel te ki tudod kerülni és ez lerövidíti az utadat a kisbabádhoz.
Nyilván a munkát helyetted nem tudom elvégezni és te se tudod megspórolni, hiszen egy ilyen fájdalmas feladat mindig tanításokat és fejlődési lehetőséget tartogat. (hányszor könyörögtem a gyerekemnek, hogy most már elég a tanításból, ígérem nagyon sokat fogok úgy is tanulni tőle, hogy már itt van velem...és tanulok is..;)
És nyilván ígérni se tudom, hogy egy év múlva ilyenkor már veled lesz a kisbabád.
De azt megígérem, hogy minden szakmai tudásommal és személyes tapasztalatommal segíteni foglak, hogy minél hamarabb a karodban tarthasd te is a te csodababádat!
És talán kicsit könnyebb lesz az út egy támogató közösségben, úgy, hogy tudod, nem vagy egyedül! Talán kicsit könnyebb lesz az út azoknak a módszereknek a segítségével is, amiket mutatok a programjaim során.
Szívvel lélekkel támogatlak, hogy békesség legyen a szívedben és ezzel a békességgel a szívedben találkozz a kisbabáddal nem is olyan sokára....
Valódi nők, valódi eredmények
![]()
Képzeld, augusztus 14-én megszületett kisfiunk.
Tudom, hogy a lelki és mentális változásom is kellett ahhoz, hogy Ő legyen nekünk. Ez a változás nálam az első élő bejelentkezésednél már elkezdődött, emlékszem, nagy hatással voltál rám.
Annyira jó anyának lenni, és remélem, ezt a tanfolyamon részt vevők is mind le tudják írni lassan Neked!
Köszönök mindent!
-Detti-
![]()
Életem/életünk legfontosabb üzenete az alábbi:
“2025.02.22-én 19:21kor - sürgősségi, altatásos - császármetszéssel megszületett Fehérvári Manó Balázs, 3.100 gr-mal, 51 cm-rel.”
Nagyon-nagyon hosszú út volt, 10 év, 7.lombik, 4.várandósság… és ezek csak számok…
Nem tudok elég hálás lenni azért, hogy 2024.áprilisában szembejött a hirdetésed és hogy “beleálltam” a Veled közös munkába. Annyi, de annyi gát, trauma, lelki fájdalom került napvilágra és kezdődhetett vonatkozásukban az igazi gyógyulás folyamata, ami felsorolhatatlan - úgy, hogy évek óta nagyon-nagyon komoly gyógyító folyamatokon mentem már keresztül.
Szerettem volna Neked visszajelezni, és megköszönni a közös munkát, “terelgetést”!
- Elvira-
![]()
Májusban volt a 2. beültetésünk, ahol két pici embriót ültettek be. Mindkettő kis csoda megtapadt és azóta is velünk vannak.
Az utunkban nagyon sokat segítettél Te is, hiszen a stimuláció alatt csináltam a programodat, és én ennek tudom be a 6 db 5 napos embriónkat mert lelkileg annyira jól voltam, olyan nyugodt voltam. Nagyon hasznosak voltak a gyakorlatok amiket adtál ezért nagyon hálás vagyok és sok szeretettel gondolok rád.
-Barbi-
![]()
12.04-én kezdődött a programod, nekem pedig 12.05-én lett pozitív a terhességi tesztem - kb. 12 év reményvesztett várakozás után.
Kívánom, hogy a csoportban minél többen élhessék ezt át, jussanak el ide a segítségeddel, és a saját munkájukkal.
-Helka-
![]()
Mikor beszéltél a webinár alkalmával, minden egyes gondolatoddal tudtam azonosulni, bőszen bólogattam. 🙂
Erőt és magabiztosságot adtak a szavaid.
Majd eldöntöttem csatlakozom a programhoz. Alig vártam, hogy elinduljon. 🙂 Tényleg hiánypótló!!!
-Rita-
![]()
A Te történeted elmeséléseit hallgatva kaptam ehhez új erőt… olyan erőt, amit korábban nem ismertem… egész új megvilágításba került sok minden…
-Rita-
Amikor jelentkeztem erre az "utazásra magammal", nem is sejtettem, hogy mennyi mindent és hogy ilyen mélységekig fogunk, fogok jutni.
Örülök, hogy Rád találtam!
-Heni-
A programodért is hálás vagyok és köszönök minden segítséget. Nagyon sok hasznos infót, videót, új személetet adtál, az erős pozitív fókusz sokat segített az elmúlt két hónapban.
-Ildi-
A Nálad eltöltött idő, a perspektívaszélesítés az új lehetőségek megtapasztalása egészen új távlatokat nyitott az életemben.
-Rita-
![]()
Szeretném jelezni, hogy bennem biztosan elindult valami, valami nagyon jó. Olyat érzek, amit nehéz megfogalmazni, talán belső békének tudnám hívni.
-Amália-
Összességében azt érzem most, hogy a múlt fájdalmai helyett észrevétlenül átkúszott a figyelmem a jelenre és a jövő pozitív valóságára, ahogy te szoktad fogalmazni.
-Ildi-
Nagyon hiánypótló amit csinálsz, Kata. és én nagyon hálás vagyok minden szóért, feladatért, könyvért, anyagért, ötletért, mert elképesztően sokat adnak. Nem csak a kisbabánkért folytatott utunkban, hanem úgy érzem az egész életem, felfogásom gyökeres változáson megy keresztül. Óriási köszönet ezért.
-Barbi-
Mennyibe kerül a Bababehívó Program?
![]()
A három hónapos érzelmi és mentális termékenységre hangoló Bababehívó Program részvételi díja:
3x19.990 Ft
(ez mindössze havi egy alkalom bármilyen terápia díja)
A Bababehívó Program egy átfogó, komplex képzés, amelyet azért hoztam létre, hogy lépésről lépésre támogassalak téged a folyamatban. A program díja összesen 59.970 Ft, amelyet kényelmes, háromhavi részletfizetéssel tudsz fizetni, 3x19.990 Ft részletekben.
Fontos tudnod:
Komplex program: A díj nem egy-egy modulra vonatkozik, hanem a teljes képzési anyagra. A havi díjfizetés csak a részletfizetési lehetőséget biztosítja számodra.
Ütemezett tanulás: A program moduljai havonta nyílnak meg, így elegendő időd marad elmélyedni az anyagokban és gyakorlatban is megtapasztalni azokat.
Hosszú távú hozzáférés: Amint a program teljes összege kiegyenlítésre került, a teljes tananyaghoz az utolsó részlet befizetésétől számított egy teljes évig biztosítom a hozzáférésedet. Így bármikor visszatérhetsz a leckékhez, amikor szükséged van rájuk.
*A fizetés a biztonságos Stripe rendszerén keresztül történik.
Bankkártyád adatai nálunk nem tárolódnak.
**A program díja három egyenlő részletben fizetendő, amelyből az első a jelentkezéskor esedékes, a második egy hónap, a harmadik pedig két hónap múlva kerül automatikusan levonásra, így a fizetési kötelezettséged ezzel lezárul.
Minden jog fenntartva- 2025 © copyright- termekenyvagyok.hu